Kuchnia libańska

25.11.2020


Kuchnia libańska kojarzy się przede wszystkim z sycącymi daniami pachnącymi orientem, którymi możesz rozkoszować się we własnym domu lub na świeżym powietrzu. To wszystko jest możliwe dzięki systemowi dowozów lub odbioru dań zamówionych w Fenicji w Warszawie. Najlepszy kebab w Warszawie Kebab to najpopularniejsze danie kuchni bliskowschodniej, na którego wyjątkowość składa się soczyste, aromatyczne mięso z przyprawami korzennymi, chrupiące, świeże warzywa oraz lekkie pieczywo pszenne, z dodatkiem (najczęściej) ostrych sosów. Jeśli chcesz poznać najlepszy kebab na dowóz w Warszawie, koniecznie zamów go w jednej z pięciu restauracji Fenicja. Nasze kebaby są inspirowane bliskowschodnią kuchnią, bazującą na tradycyjnych libańskich przepisach.

Kebab na wynos lub z dostawą pod wskazany adres to idealny wybór, jeśli masz chęć na zjedzenie orientalnego dania w domowym zaciszu. Dania orientalne na dowóz – Fenicja Kuchnia Libanu to niepowtarzalne sposoby przygotowywania posiłków, w których króluje moc kolorowych, aromatycznych i wyrazistych przypraw. Za ich pomocą, w kuchni bliskowschodniej, wydobywa się z warzyw i owoców niepowtarzalne aromaty. Najwięksi miłośnicy orientalnych smaków twierdzą, że uwielbiać ją będą nawet zwolennicy polskiej kuchni.

Menu w Fenicji w Warszawie Fenicja to nie tylko kebab.

Możesz zamówić także wegetariańskie kanapki w orientalnej wersji, z tortilla lub pitą, z serem Halloumi, a także falafele, baklawę, gołąbki z liści winogron czy sałatki z orientalnymi składnikami. Libańskie potrawy to przede wszystkim mnóstwo warzyw, kolorów, bogactwo smaków, rzadko używane w Polsce przyprawy i składniki, a wszystko to podane w niezwykle pomysłowy, apetyczny sposób. Dania kuchni bliskowschodniej rozbudzają nie tylko apetyt, ale również wyobraźnię. Dziś możesz mieć je podane pod same drzwi, gdy złożysz zamówienie na dowóz lub z odbiorem osobistym w jednym z lokali Fenicji w Warszawie. Z Fenicją pokochasz kuchnię libańską

Jeśli jeszcze nie jesteś miałeś okazji spróbować dań z kuchni libańskiej, bądź wcześniejsze Twoje próby rozsmakowania się w tej kuchni nie powiodły się, koniecznie spróbuj dań z oferty naszej restauracji! Mało kto jest w stanie oprzeć się jej wyjątkowości. Postaw na najwyższą jakość – zamawiaj kebab na wynos w bułce na ostro lub lekką sałatkę i napój Ayran na lunch w pracy, lub kiedykolwiek gdy tylko masz chęć na szybki posiłek w naprawdę egzotycznym wydaniu. Restauracja Fenicja dostarcza zamówienia na posiłki orientalne na terenie Warszawy i okolic. To idealny sposób, by nasycić się bez wychodzenia z domu. Dzięki Fenicji przekonasz się, jak powinien smakować prawdziwy libański posiłek.